У Києві відбудеться «Аптечний саміт України – 2015»

thmb-3Аналіз діяльності аптек і аптечних мереж за 2015 рік, перспективи розвитку галузі, регуляторну політику держави, подальшу роботу в умовах реформації, зарубіжний досвід, сучасні методи промоції та інструменти розвитку 10 грудня обговорять на головному заході для представників фармацевтичного бізнесу – «Аптечному саміті України – 2015».

Дата і час проведення: 10 грудня 2015 року, початок реєстрації о 09.00

Місце проведення: готель «Русь» (м. Київ, вул. Госпітальна, 4)

Основні теми, що будуть розглянуті на Саміті:

  • регуляторна політика;
  • АМКУ та українські аптеки;
  • промоція та реклама лікарських засобів;
  • аналіз аптечного ринку України;
  • аптека і виробник – реальна та майбутня взаємодія. Аптеки та дистрибуція. Європейський досвід дистрибуції та консолідації аптечного ритейлу та інше.

2

«Аптечний саміт України» проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Аптечна професійна асоціація України» вже вп’яте з метою консолідації представників аптечного бізнесу, прямого діалогу з представниками державних відомств і регуляторного сектору, аналізу результатів і тенденцій фармацевтичної галузі та обміну досвідом.

Участь у Саміті запрошено взяти керівників та представників аптечних мереж, виробників і дистриб’юторів фармацевтичної продукції, профільних громадських об’єднань, державних регуляторних органів, вітчизняних і зарубіжних експертів галузі фармації.

З питань участі в Саміті звертайтесь за телефоном: +38 (044) 585-97-10.