Головою правління ВГО «АПАУ» обрано Петра Чепеля

image-27c18a38b0b923cb8b519d5b1351cb69f6b51badc508e4f6041cf27cf47d3917-V
Голова Правління ВГО “АПАУ” Петро Чепель, члени Правління ВГО “АПАУ” Алла Ліпкіна і Наталя Шаповалова та Голова Правління ГС “АПАУ” Ігор Червоненко

Кандидата фармацевтичних наук, генерального директора Групи компаній «МедФармХолдінг» Петра Чепеля було обрано Головою Правління Всеукраїнської громадської організації «Аптечна професійна асоціація України». Рішення було прийнято одноголосно під час засідання Правління ВГО «АПАУ» 26 травня 2016 року.

«Я вдячний за виказану довіру і виправдаю покладені на мене сподівання. АПАУ сьогодні є справжньою професійною спільнотою фахівців фармацевтичної галузі, які об’єднались в Асоціацію не по формальним ознакам, а тому що мають спільну мету і прагнення, бажання професійно зростати та розвивати галузь», – зазначив новообраний Голова Правління ВГО «АПАУ» Петро Чепель.

Довідково. Петро Володимирович Чепель закінчив фармацевтичний факультет Запорізького державного медичного інституту, має кваліфікацію провізора, є кандидатом фармацевтичних наук. Отримав диплом в області стратегічного менеджменту організацій Київського інституту бізнесу і технологій та диплом магістра бізнес-адміністрування Міжнародного інституту бізнесу.

З 1998 по 2009 рік обіймав посаду генерального директора ОКП «Аптечне об’єднання «Фармація»; у травні 2003 року був обраний головою Запорізької регіональної фармацевтичної асоціації. У період 2009–2010 виконував обов’язки виконавчого директора ЗАТ «Аптеки Запоріжжя»; з 2007 по 2014 рік обіймав посаду директора лікувально-діагностичної клініки ТОВ «Вітацентр». На сьогодні займає посаду генерального директора Групи компаній «МедФармХолдінг» та є Головою Правління Всеукраїнської громадської організації «Аптечна професійна асоціація України».

ВГО АПАУВсеукраїнська громадська організація «Аптечна професійна асоціація України» – професійне об’єднання фармацевтів і провізорів України. АПАУ була заснована в 2007 році.

Основними завданнями ВГО «АПАУ» є:

  • всебічне сприяння забезпеченню прав і свобод членів Асоціації (провізорів і фармацевтів), представництво їх інтересів у сфері системи охорони здоров’я;
  • проведення просвітньої та освітньої діяльності для членів організації щодо наукових розробок з питань теорії і практики в галузі фармації та суміжних дисциплін, визначення та рекомендування бази для проходження інтернатури молодих фахівців;
  • участь в роботі органів ліцензування, атестаційних комісій;
  • вдосконалення системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів своїх членів, поширення професійних знань та обмін досвіду серед них;
  • створення умов для розвитку фармацевтичної галузі України;
  • сприяння максимальному дотриманню інтересів членів Асоціації;
  • координація діяльності з іншими громадськими об’єднаннями у виконанні своїх зобов’язань.

Зокрема, за підтримки АПАУ по всій Україні проходять навчання фахівців фармацевтичної галузі, які є безкоштовними для учасників, та мають на меті сприяти розширенню професійних знань учасників Асоціації, підвищувати рівень надання фармацевтичної опіки в Україні.