Парламентські слухання щодо розвитку фармацевтичної галузі в Україні відбудуться в жовтні цього року

17 травня відбулося засідання Комітету Верховної  Ради України з питань охорони здоров’я, участь в якому взяв і директор аптечної професійної асоціації  України Володимир Руденко.

У ході засідання  прийнято рішення про проведення парламентських слухань щодо розвитку фармацевтичної галузі в Україні. Заплановані вони на 18 жовтня 2017 року.

Також прийнято рішення про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання законодавства у сфері застосування запобіжних заходів до особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного характеру або вирішується питання про їх застосування та до законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги.

Піднімалися питання стосовно проведення перевірки стану здоров’я осіб, які займають вищі державні посади, в т.ч. депутатів Верховної Ради, та внесення зміни до статті 17 Закону України “Про лікарські засоби” щодо термінів придатності лікарських засобів, закуплених із залученням спеціалізованих організацій.

Учасниками засідання розглянуто  проект постанови  про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин та причин зриву програми державних закупівель ліків у 2016 році, дій або бездіяльності, службової недбалості, професійної непридатності посадових осіб Міністерства охорони здоров’я України.