Члени правління АПАУ та представники Держлікслужби обговорили назрілі питання ліцензування

Відбулося чергове засідання правління ГС АПАУ за участі представників  Державної  служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, а саме  начальника управління державного регулювання оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами Олени Речкіної та начальника відділу контролю дотримання ліцензійних умов з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами та належної практики дистрибуції Олександра Юсупова.

Провів засідання голова правління ГС «Аптечна професійна асоціація України (АПАУ)» Ігор Червоненко.

У ході конструктивного діалогу обговорено необхідність термінового внесення змін до окремих пунктів Ліцензійних умов, якими встановлюються вимоги до фахівців (фармацевтів), що здійснюють відпуск лікарських засобів та які займають посади завідувача аптеки, заступника завідувача аптеки у селах, селищах та селищах міського типу.

Також учасники засідання акцентували увагу на питанні облаштування приміщень аптечних закладів пандусами. Висловлено одноголосну позицію щодо необхідності зміни вимог до аптек для забезпечення безбар’єрного середовища в цій частині виконання Ліцензійних умов.

АПАУ в ході зустрічі надала представникам Держлікслужби свої пропозиції стосовно піднятих проблем задля їх спільного подальшого опрацювання.