АПАУ – серед  учасників  Міжнародного фармацевтичного форуму «Аптеки Світу» (АНОНС)

Директор Аптечної професійної асоціації України Володимир Руденко візьме участь в Міжнародному  фармацевтичному форумі «Аптеки Світу», який відбудеться з першого по друге червня в місті Одеса.

Серед ключових тем, що винесені на обговорення в рамках Форуму,  це аналіз економічної та фінансової ситуації в Україні, регуляторні новини українського аптечного ринку, аптечний ринок і стратегії розвитку аптечного рітейлу, аптечний роздріб і реімбурсація (перші враження і експертні висновки) та інші.

Зокрема, Володимир Руденко  озвучить важливу в розрізі проблем аптечного сьогодення тему «Доступні ліки» – За і Проти»

Довідково: Міжнародний фармацевтичний форум «Аптеки Світу» – це унікальний комунікаційний майданчик для представників фармацевтичної галузі. Форум об’єднує учасників фармацевтичного ринку для ділового і неформального спілкування з животрепетних питань і обговорення існуючих проблем. Учасниками форуму традиційно є представники: регуляторних органів України та інших країн, лідери дистриб’юторських компаній, аптек і аптечних мереж, виробників лікарських засобів, ведучих фахівців наукових і навчальних закладів, консалтингових і аналітичних компаній, компаній фармацевтичного маркетингу, спеціальних кадрових агентств.