Про які захворювання може розповісти нежить

Вчені і лікарі провели цікаві дослідження і розповіли, що, виявляється, прозорі виділення в носі говорять про нормальну роботу захисних механізмів людського тіла. Крім того, слиз може виділятися коли люди входять в тепле приміщення, побувши в мороз на вулиці.

Це цілком нормальна реакція, адже судини слизової в такому випадку розширюються, і вивільняється деяка кількість слизу, яка вкрай необхідна в тих випадках, коли людина знаходиться серед інших людей, деякі з яких можуть розносити своїм диханням шкідливі мікроорганізми.

Саме виділення в носі першими зустрічають цих небажаних гостей, і намагаються не пропустити їх в організм.

Далі вчені розповіли, що якщо людина виявила у себе білуваті або жовтуваті виділення в носі, то це означає, що в його організмі в надлишковій кількості знаходяться білі кров’яні тільця. Так відбувається при зараженні вірусом.

Густий «янтароподібний», білий або жовтий слиз, що з’являється в середині хвороби, вказує на те, що захисним механізмам організму вдається впоратися з інфекцією. Білі тільця в крові в повній мірі виконують свої функції.

Зелені виділення з носа говорять про наявність в них ферменту, який називається мієлопероксидазою. Вона вказує на активну реакцію імунітету, викликану хворобою. Зелена слиз нерідко говорить про те, що захисні функції організму ослабли і не справляються зі своїм головним завданням.

Фахівці також нагадали, що людям необхідно стежити за щільністю закладеності носа. Якщо через нежить людині важко дихати, то слід відмовитися від фізичних навантажень.