Президент України звернув увагу на важливість реформування сільської медицини

Під час робочої поїздки до Харківської області Президент Петро Порошенко під час зустрічі з головними лікарями медичних закладів області зазначив, що завдяки процесу децентралізації з’явилися бюджети розвитку, які надали можливості будувати, в тому числі, і лікарні.

«Ми будемо закуповувати найновіше обладнання, будувати лікарні, робити усе можливе, щоб покращити якість медичних послуг», – наголосив Президент. Він очікує, що Верховна Рада в найближчі місяці проголосує медичну реформу.

«Зараз, в перші місяці після відкриття роботи Верховної Ради, чекаю реформу освіти, пенсійну і медичну реформи», – сказав Петро Порошенко. Також Глава держави нагадав, що медична реформа обговорювалася на Національній Раді реформ та наголосив, що важливим є врахування позиції лікарів.

«Яким чином проводити зміни інфраструктури, підвищувати ефективність використання медичних закладів. Безумовно, думка лікарів має бути визначальною і врахованою», – зазначив Президент.

Він також повідомив, що найближчими днями має бути презентована система кардинального реформування сільської медицини, що має забезпечити якісну медичну допомогу на селі. Президент відзначив важливість імплементації цієї реформи і додав, що в цьому питанні розраховує на підтримку медиків.

Джерело: president.gov.ua