Ліки для воїнів

Нещодавно мережа аптек «D.S.» передала українським бійцям 80 ящиків (1920 одиниць) протизастудного імуностимулюючого препарату «Афлу Тайсс».

Щороку зима випробовує українців морозами, а відтак − і різноманітними ГРВІ. У разі захворювання в жорстких умовах на передовій воїнам складно одужати швидко. Також їм часто не вистачає необхідних медикаментів. Робота військового − безперервний стрес, втома і перенапруження. Усе це негативно позначається на імунній системі бійців та робить їх вразливими до застудних захворювань.

Ліки отримали військові 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, 8-го окремого батальйону УДА «Аратта», 3-го і 8-го окремих полків спеціального призначення. Із них бійці батальйону «Аратта» були повністю забезпечені ліками, решта − частково.

«Ця допомога особливо цінна для воїнів, оскільки свідчить − в Україні, за яку вони борються, є люди, що розуміють їх і не забувають, − зазначає волонтер, яка допомагала передавати ліки на фронт. − Це усвідомлення ще більше додає сил хлопцям. Такі вчинки для них є виявом любові, єдності й готовності допомогти. Війна триває, і підтримка кожного з нас надзвичайно цінна».