“Вітаміни – за довіру” – акція від мережі “Аптека Доброго Дня”

Мережа “Аптека Доброго Дня” оригінально подякувала своїм постійним клієнтам за відданість і довіру. Спеціально до сезону весняного авітамінозу, в період з 12 по 25 березня, клієнти, які перенесли ГРВІ чи грип в осінньо-зимовий період 2017 – 2018, можуть прийти і отримати в аптеці мультивітамінний комплекс “Полівіт” при будь-якій покупці за символічну 1 гривню.

Про це компанія повідомила своїм передплатникам на офіційній сторінці в мережі Facebook.

Робити подарунки, дякувати і давати більше, ніж очікує клієнт, стає новим і дуже приємним для споживачів трендом серед українських роздрібних мереж. Такі кроки не є чимось унікальним, а, скоріше, підхоплюють світовий тренд, спрямований на поліпшення сервісів та комфорту клієнтів не тільки під час покупок, але і при будь-якому контакті з брендом тієї чи іншої роздрібної мережі.

“Сам термін” аптечний бізнес “- це тонка межа фармацевтичної експертизи та класичного роздрібного бізнесу. Ми вкладаємо багато ресурсів в фармацевтичну опіку і компетенції наших провізорів. Цією цільовою пропозицією нашим постійним клієнтам ми хотіли показати свою вдячність за їх лояльність до мережі і підкреслити, як для нас важливо бути поруч з клієнтом в ті моменти, коли йому необхідно покластися на компетенцію справжнього фармацевта “, – прокоментував директор з маркетингу мережі” Аптека Доброго Дня ” Геннадій Карлінський.

Поява таких пропозицій на українському ринку говорить про те, що ринок нарешті переходить до цивілізованих форм конкуренції і на зміну нескінченним дисконтам, “цінами зі складу” і іншим виключно ціновими пропозиціями клієнту слід очікувати більше персональних, сервісних та емоційних переваг від улюблених роздрібних брендів .

Довідка: Аптечна мережа “Аптека Доброго Дня” ─ національний бренд №1 в сегменті професійної фармацевтичної експертизи. Компанія почала свою роботу на ринку України в серпні 2006 року. Перші торгові точки були відкриті компанією в Києві з подальшим розвитком на всій території України. На сьогодні мережа управляє 235 аптеками в 15 областях України.

Джерело: Сегодня