Електронний касовий чек в Україні?

Ця система не тільки спростить процес використання касових апаратів, але і допоможе в боротьбі з “сірим” імпортом, контрабандою і нелегальною торгівлею.

Нову інформаційну систему реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій e-Receipt (електронний касовий чек) презентували в ДФС. e-Receipt передбачає online-реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони), без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів і не вимагає абонентської плати за користування ним.

Нова система може бути встановлена і підтримуватися будь-яким пристроєм. Вона передбачатиме програмне забезпечення для платника (продавця, покупця і ДФС, а також буде інтегрована з електронним кабінетом платника податків.

Всі кейси цієї системи, будуть безкоштовними для користувачів і не вимагає абонентської плати за користування. Крім того, система e-Receipt працюватиме цілодобово і містити значний масив інформації для забезпечення потреб користувачів.

«Традиційні касові апарати друкують тільки паперові чеки, вимагають наявності друкуючого пристрою, і відповідних витратних матеріалів. Нова система e-Receipt значно спрощує та вдосконалює цей процес, оскільки передбачає виключно online-реєстрацію пристрою через Електронний кабінет і online-передачу (отримання) даних», – зазначив в. о. голови ДФС Мирослав Продан.

Електронний чек буде генеруватися, реєструватися в системі ДФС і доповнюватися QR-код, після чого передаються на пристрій. Інформація про фіскальний номер чека і його QR-код зберігається в e-Receipt і буде доступна для перегляду в Електронному кабінеті платника.

Джерело:ukr.media

Cash check on a brown background