Щодо проблемних питань у сфері рітейлу

Сьогодні, 8 червня, в Антимонопольному комітеті України(АМКУ) відбулася робоча зустріч щодо проблемних питань у процесі співпраці торговельних мереж та постачальників у сфері рітейлу на тему: «Проблемні питання у процесі співпраці торговельних мереж та постачальників у сфері рітейлу», на яку було запрошено учасники ринку роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

Участь в засіданні взяли директор Аптечної професійної асоціації України Володимир Руденко та юрист АПАУ Наталія Петрівська. Адже питання, які було винесено на повістку денну, стосується певною мірою і аптечного сектору.

Обговорювався стан конкуренції на ринках роздрібної торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами,стан проблем на цих ринках, взаємодії постачальників та торговельних мереж при встановленні договірних умов тощо.

Зокрема, АМК планує провести розраховане на 2 – 2,5 роки дослідження рітейлу харчових продуктів для з’ясування схем взаємодії між постачальниками і рітейлом (тендери, прямі поставки, поставки через посередників… ).