Тетяна Клюка: “Поганий настрій залишаю за межами аптеки”

З нагоди професійного свята, що наближається, традиційно продовжуємо знайомити читачів сайту з кращими фахівцями аптек та колективами аптечних закладів учасників Аптечної професійної асоціації України.

Тетяна Клюка, завідувач аптеки «D.S.» у м. Івано-Франківську:

Вибір стати фармацевтом був дуже свідомим і виключно моїм. Утім, починала як дитяча медсестра у с. Підлісся. Працюючи біля лікаря на дільниці, вчилася, які медикаменти слід призначати пацієнтам із різними недугами. Коли в Івано-Франківському національному медичному університеті відкрилася кафедра фармакології, вирішила вступити. Навчалася заочно і паралельно здобувала практичний досвід. Було неймовірно цікаво вчитися, особливо на старших курсах. Після закінчення університету шукала роботу за фахом – так доля привела мене у мережу аптек «D.S.». Працюю тут уже 4 роки: спершу була провізором, а в січні цього року стала завідувачем. Мені до вподоби, що у нашій мережі діють Програма низьких цін, «Доступні ліки», є чимало знижок, функція онлайн-резервування, а головне – що у нас усі ліки сертифіковані, тож я завжди впевнена: у «D.S.» немає підробок.

У роботі з клієнтами завжди намагаюся бути життєрадісною та привітною, зустрічати кожного відвідувача з усмішкою. Коли працюєш в аптеці, поганий настрій слід залишати за порогом. Щодня до нас приходить чимало засмучених або роздратованих людей, і, якщо поставитися до них лагідно, із відкритим серцем, вони відповідають взаємністю. Завжди намагаються допомогти пацієнтам порадою, рекомендацією.Утім, коли розумію, що у людини серйозні симптоми, завжди скеровую її до лікаря.

У своєму селі Загвіздя я наче фармацевт, лікар і консультант в одній особі (сміється). Багато людей звертається до мене за консультацією. Завжди намагаюся допомогти і не очікую винагороди. Я люблю свою роботу і те, що володію знаннями, які можуть полегшити чиєсь життя. Тому і допомагати людям легко.