Надія Настич: “Відчуваю потребу постійно вчитися”

Надія Настич, провізор аптеки «D.S.» у м. Ужгороді:

Із дитинства я мріяла стати лікарем-педіатром. Проте мій тато вважав, що краще обрати фах фармацевта. Під час вибору професії я прислухалася до його порад. Після медколеджу в Ужгороді вступила у Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова на фармацевтичний факультет. Спершу не могла позбутися ностальгії за невтіленою мрією… Утім, невдовзі мені стало цікаво вчитися на фармації. Коли почали готувати ліки, я дуже захопилася процесом і геть забула про своє бажання бути педіатром (усміхається). Адже не втратила головного – можливості допомагати людям.

У компанії «D.S.» працюю вже 8 років, перейшовши з іншої великої аптечної мережі. Від першого для роботи дуже допомагають колеги. Рада працювати у великому колективі, переймати професійний та життєвий досвід. Завжди намагаюсь вдосконалюватися: подобається вивчати асортимент і дію препаратів. Набуваю і вміння спілкуватися з різними відвідувачами.

Робота важка, але за ці роки я дуже до неї звикла. Незважаючи на різноманітні складні ситуації з клієнтами, мені приємно усвідомлювати, що я допомагаю людям. Планую робити це й надалі.