Вікторія Кузик: “Наша професія завжди була, є та залишатиметься потрібною людству”

Вікторія Вікторівна Кузик, завідувач аптеки №78, м. Львів, Мережа аптечних закладів “3І”:

“З давніх давен фармація була складовою буття, розвитку та здоров”я людини. В усі часи ознакою благословенної фармації були милосердя і співчуття до ближнього.

Перші аптеки в Європі з’явилися в 1100 р. нашої ери при монастирях. Монахи готували лікарські засоби та безкоштовно віддавали їх хворим.

Саме тоді з’явилися і перші рецепти, які починалися зі слів «CumDeo» в перекладі з латині«З  Богом». У свідомості людей сформувався погляд на  аптеку та фармацевта, як у вірян на храм. Аптека – це місце, куди люди й досі їдуть за надією, вірою та здоров’ям.

Повага до фармації та аптеки і в мене формувалась з дитинства, коли я приходила до батька та дивилась на таїнство створення порошків та мазей, мікстур та суппозиторіїв. Ось тоді я зрозуміла, що присвячу своє життя цій загадковій, таємничій та цікавій  професії.

Після закінчення школи,  у 1997 році поступила у Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького  на факультет “Фармація” та одразу пішла працювати у виробничу аптеку фасувальником. Після 3 курсу  вже працювала фармацевтом, а з 2005 року працюю провізором.

З 2010 року займаю посаду завідувача аптеки. У Компанії “3І” я працюю завідувачем великої потужної аптеки більше трьох років, а також навчаю молодих спеціалістів, як наставник.

Наша аптека є цілодобовою, розташована в спальному районі у  Львові по вул. Любінській, 104. У нас досвідчений та дружній колектив. Завдяки нашій Компанії, ми маємо змогу і надалі навчатися, професійно рости та розвиватися.

Компанія “3І” дбає про своїх працівників, про їхній розвиток у сфері фармації, про добробут кожного з нас та надає можливість усім разом активно відпочивати, організовуючи захоплюючі подорожі Україною.

Наша професія завжди була, є та залишатиметься потрібною людству.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ !!!”