Лідія Ковальчук: “Найважливіша якість лідера – знаходити спільну мову з людьми та вести їх за собою”

Лідія Володимирівна Ковальчук, регіональний директор мережі аптечних закладів “3І”: 

“У житті кожної людини настає такий момент, коли потрібно прийняти дуже важливе рішення для себе – яку професію обрати?

Хтось над цим питанням думає довго, хтось робить свій вибір миттєво.

Особисто я прийняла рішення стати медиком ще в 9 класі. Щоправда спочатку хотіла бути лікарем, але доля розпорядилась інакше, за що  їй лише вдячна!

Навчалася в ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського, який закінчила у 2006 році, здобувши вищу фармацевтичну освіту та кваліфікацію – провізор. Одразу після закінчення університету почала працювати. За час своєї роботи  працювала на різних посадах з постійним кар’єрним ростом: провізор, завідувач аптеки, операційний менеджер.

Більше трьох років працюю в Компанії «3І» на посаді регіонального директора Тернопільського регіону. На сьогоднішній день в моєму підпорядкуванні – 25 аптек.
Основним моїм завданням є організація роботи та керівництво аптеками, а також розвиток регіону. Я несу повну відповідальність за діяльність та процеси в усіх аптеках, що знаходяться під моїм керівництвом.

Дана посада вимагає  дуже багато знань і навичок, основними з них є – управлінські.
Оцінку моїй роботі може дати лише керівництво Компанії та колеги, проте я вважаю «свій» регіон успішним, ефективним та найкращим!

За підсумками виконання фінансово-планових показників ми завжди на перших місцях: активні, цілеспрямовані, енергійні та ефективні. Не стоїмо на місці, а завжди удосконалюємось та розвиваємось!

Простіше шукати виправдання, коли щось не вдається,  але, як керівник, завжди пам’ятаю вислів: «Кораблю, який не знає куди плисти, ні один вітер не буде попутнім!».

Я несу відповідальність за усі взяті зобов’язання! Звісно, бувають і помилки, і невдачі, тоді їх сприймаю, як урок на майбутнє. Адже хорошим керівником не народжуються, а стають ним!

Сподіваюсь, що для своїх колег я не лише керівник, а також – лідер. Найважливіша якість лідера – знаходити спільну мову з людьми та вести їх за собою. А коли у тебе понад 100 підлеглих, кожен з яких має свій характер, потреби, проблеми – це вміння є найціннішою якістю!

Люди хочуть працювати в успішній компанії та бути в ній успішними. Тому допомагати одержувати особисті перемоги та надавати позитивний приклад – запорука успішної команди, якою ми є!!!”