Основне завдання фармацевта – заспокоїти, порекомендувати, вселити надію та впевненість, а отже допомогти

 Наталія Віталіївна Рурак, завідувач аптеки №2, м. Чернівці, Мережа аптечних закладів “3І”:

“Я народилася та проживаю у мальовничому місті Чернівці. Виросла у сім’ї лікарів. Про медицину знала ще з дитинства. У школі мені подобалися такі предмети, як біологія та хімія, але все ж таки фаворитом була хімія, я її просто обожнювала. Тому із вибором професії визначилась швидко: не буду лікарем, а стану фармацевтом (провізором). Головне у виборі спеціальності пам’ятати одне: твій фах, а в подальшому і  твоя робота повинні приносити радість і задоволення.

У Компанії «3І» я вже понад 10 років. Аптека, в котрій працюю завідувачем, розташована у місті Чернівці по вулиці Гагаріна,12. Вважаю, що в нашій аптеці, як і в усіх аптеках«3І»,  працюють професіонали своєї справи. Наш колектив дуже дружній, ми – команда. Ми впевнені один в одному, кожен з нас знає, що йому завжди подадуть руку допомоги.

Нашу аптеку відвідують різні верстви населення, різного віку, з різними потребами. Основне завдання фармацевта – заспокоїти, порекомендувати, вселити надію та впевненість, а отже допомогти. Задля цього ми не стоїмо на місці, а щоденно вдосконалюємось. Це стає запорукою натхнення в нашій відповідальній праці”.