Солодощі для воїнів із нагоди Дня захисника Вітчизни

Війна триває, і для українських бійців важливо знати, що люди, яких вони захищають, пам’ятають про них. Мережа аптек «D.S.» спрямовує на це багато своїх благодійних ініціатив. Одна з них –  фірмові смаколики воїнам напередодні великих свят. Днями спільними зусиллями виготовили два ящики солодощів до Дня захисника Вітчизни. У такий спосіб аптекарі висловлюють глибоку вдячність і шану захисникам за те, що обороняють Україну та право залишатися вільним народом.

Цього разу  до  волонтерської місії долучився особливий гість ‒ п. Ігор із морської піхоти. Ця людина зазнала багато випробувань, однак зуміла зберегти світло свого серця. І найголовніше ‒ продовжує ділитися ним.

5 кг горіхів, 3 кг кураги, 1,5 кг в’яленого чорносливу, 1,5 кг інжиру, 2 кг фініків, 1 кг кунжуту і багато поваги та любові ‒ такий «рецепт» енергобатончиків від аптекарів.

“Кошти на виготовлення смаколиків зібрав колектив. Посилку передадуть члени ГО «Вірні традиціям» ‒ бійцям підрозділу ССО, які зараз обороняють нас у зоні проведення операції Об’єднаних сил. Сподіваємося, воїнам сподобається наш дарунок і всі вони щасливо повернуться додому до своїх рідних. Хай береже вас Господь!” – розповідають учасники акції на сторінці мережі аптек «D.S.» у Фейсбуці.