Європейський парламент закликав дослідити канабіс для медичних цілей і створити єдині правила його використання

Європейський парламент запроваджує дослідження канабісу в медичних цілях і створює єдині правила його використання в різних країнах Європейського Союзу.

Відзначається, що деякі країни ЄС легалізували використання в медичних цілях певної форми канабісу або канабіноїдів або ж вивчають можливість внесення змін до законодавства з цього питання.

Однак, правила використання канабісу в різних країнах Європейського Союзу значною мірою відрізняються між собою, хоча жодна країна ЄС не дозволяє куріння канабісу або його вирощування у домашніх умовах.

У зв’язку з цим, Європейський парламент запроваджує додаткові наукові дослідження щодо використання канабісу в медичних цілях, відповідна резолюція була прийнята 13 лютого поточного року. Цією ж резолюцією Європарламент окреслив необхідність юридично визначити використання канабісу в медичних цілях. Резолюцією, крім того, передбачається, що дослідження канабісу має отримати фінансове забезпечення, а лікарські засоби, виготовлені на його основі, повинні бути охоплені належним страхуванням.

Джерело: Держлікслужба