Мінекономрозвитку та Українська Рада Бізнесу підписали Меморандум

Вчора, 4 квітня 2019 року, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Українська Рада Бізнесу підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю. Серед представників однієї зі сторін підписантів був і директор Аптечної професійної асоціації України, професор, доктор фармацевтичних наук Володимир Руденко, адже АПАУ вже не перший рік співпрацює з Українською Радою Бізнесу.

Відповідно до умов Меморандуму, Мінекономрозвитку та  Українська Рада Бізнесу відтепер спрямовуватимуть свою діяльність у напрямку формування конкурентоспроможної економіки, створення сприятливих умов для розвитку підприємницької діяльності, налагодження ефективного діалогу та співпраці держави та бізнесу.

“Формування в Україні комфортного бізнес-середовища, розвиток чесної конкуренції, розширення можливостей для експортерів, підтримка малого та середнього бізнесу є спільними ключовим спільним завданням Президента, Уряду, Верховної Ради України та бізнес-спільноти. Завдяки нашій взаємодії люди матимуть гідні можливості для роботи та розвитку, зростатиме виробництво української продукції, її експорт. Цей Меморандум про співпрацю є інструментом досягнення спільних цілей, сталого розвитку, сильної регіональної політики, економічного зростання в Україні та зростання добробуту українських громадян”, – підкреслив під час підписання Меморандуму Перший віце-прем’єр-міністр- Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Мінекономрозвитку та УРБ також домовилися співпрацювати у напрямку підтримки бізнесу та продовжити формування сприятливих умов його роботи, включаючи вдосконалення ринкового нагляду, застосування стимулюючих інструментів, виведення торгівлі з тіні та посилення захисту прав споживачів.

Представники УРБ підкреслили, що виступають за стабільні та однакові правила гри для всіх підприємців, а також за взаємодію з державними органами влади для створення прозорих та рівних умов ведення бізнесу, що стимулюватиме розвиток професійного підприємництва в Україні.