Держлікслужбою  планується  проведення наради, де будуть обговорені питання важливі для аптек

11 червня відбулося чергове засідання Громадської ради при Держлікслужбі, участь у якій взяв і директор Аптечної професійної асоціації України Володимир Руденко.

Учасники зібрання обговорили питання винесені на повістку денну та  зміни до постанови Кабінету Міністрів України (№996 від 03.11.2010 р.).

Перед представниками громадської ради виступив голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Роман Ісаєнко. Він зокрема наголосив на тому, що як очільник  Держлікслужби зацікавлений у співпраці з громадськістю та чекає на пропозиції від учасників фармацевтичного ринку щодо вдосконалення роботи регуляторного органу, його структурних підрозділів та роботи фармацевтичної галузі в цілому.

На питання директора ГС «АПАУ» Володимира Руденка щодо виконання аптеками нових вимог ДБН, голова Держлікслужби зазначив, що найближчим часом планується проведення спільної  з громадськими організаціями наради задля вивчення та обговорення назрілих питань, в тому числі й виконання ДБН.